klys

Прем’єр-міністр говорить про проблеми, але не пропонує рішень. У нього немає плану, немає чіткого бачення того, як вирішувати ці труднощі» – переконаний опозиційний політик Володимир Клюс.

Він наголошує: «Йде зима, а влада не підготувала до неї країну. У наших будинках досі немає гарячої води та опалення, тому що у влади немає грошей для того, щоб придбати газ для країни.

Саме зараз відбувається колосальне зубожіння українців, ми все далі віддаляємось від того рівня існування,який обіцяли і продовжують обіцяти ті, хто при владі. Корупційні схеми, що втілювались в життя роками, саме зараз відбиваються на гаманцях простих українців: погіршується матеріальний статус в усіх регіонах держави, люди не мають чим оплачувати комунальні послуги, з кардинальним збільшенням цін платоспроможність зменшилась в рази. Істотним є значне скорочення штабу працівників: люди просто-напросто не мають як виживати»

Політик зазначає, що середній рахунок за комунальні послуги збільшиться на 40-47%. Опалення та гаряча вода при цьому можуть так  і не з’явитися.

«Ми повинні зупинити цю владу, поки вона не повернула країну до кам’яного віку з “буржуйками” і багаттями на вулицях, біля яких будуть грітися наші громадяни.

Ми не можемо дозволити цьому уряду звалити фінансовий тягар своїх помилок на простих громадян, які і так пожертвували занадто багатьом»– наголошує Володимир Клюс.

За його словами, «Опозиційний блок» висловлює рішучу позицію і готовність боротися за принципи людей, які не підтримують дії влади.

«Ми – єдина політична сила, яка може вирішити проблеми, що руйнують здоров’я нашої держави. Ми здатні покласти край економічній кризі та повернути країні мир» – підсумував політик.