Керуюча відзначає, що починаючи з 2011 року підприємство цілеспрямовано і свідомо вели до ліквідації тодішні керівники, –  пишуть Версії з посиланням на ТВ “Карпати”.

“Той стан і ті ліквідаційні процедури, які введені зараз є невипадковими. Вони до цих процедур дуже довго і ретельно готувалися. Зокрема, якщо в 2011-12 роках підприємство працювало з прибутками. У 2012 році таких прибутків було отримано понад 4 мільйони, то вже починаючи з 2013 року по даний час підприємство стабільно працювало збитково. І у 2016 році такі збитки досягли критичної межі і склали понад 11 мільйонів гривень. Це можна сказати найбільші збитки у спиртовій галузі. Таких збитків не отримало жодне підприємство, які функціонують у системі спиртової промисловості”, – відзначила Зінаїда Гаргат.

Жінка відзначає, що ліквідація пдприємства здійснювалася за певною схемою.

“До такого стану підприємство доводила організована група осіб, яка прибула на підприємтсво. Вони мали свою схему по доведенню підприємтсва до банкрутства і ця схема полягала у наступному. Спочатку вони взялися за трудовий колектив. Почали вивільняти, завільняти працівників, які більш-менш буи підготовлені до цих процесів, які усвідомлювали, куди ведеться підприємство і які могли формувати думку інших членів трудового колективу. Тому таких працівників почали звільняти з роботи. Замість цих працівників почали заводити на підприємство осіб зі свого оточення, яких розсталяли на відповідальні посади. Тобто, почали прибирати до своїх рук все управління підприємтсвом. Пізніше вони взялися за арбітражного керуючого”, – додала Зінаїда Гаргат.

Нагадаємо, що 10 квітня Господарський суд Івано-Франківської області (суддя – Булка В. І.) постановив визнати завод банкрутом і відкрити його ліквідаційну процедуру. Не дочекавшись результату апеляції, яку подала прокуратура та профільне міністерство, призначений ліквідатор Олександр Сідлецький одразу ж почав звільняти працівників та реалізовувати майно.