Нагородами відзначили понад 100 спортсменів серед дітей, молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів, молоді та дорослих, пишуть Версії.

Загалом представників понад 20 видів спорту: тхеквондо ВТФ, ушу саньда, фрі-файт, вільна боротьба, кіокушинкай карате (KWF), ушу-кунг-фу, ММА, таеквондо ІТФ, бокс, зендокай карате, бойовий гопак, хортинг, джиу-джитсу, самбо, греко-римська боротьба, кікбоксинг, таеквон-до ІТФ, бразильське джиу-джитсу, дзюдо та карате WAMMCo. Організаторами заходу виступили старший тренер ДЮСШ №3 відділення тхеквондо ВТФ Ігор Йосипів, який є автором ідеї церемонії, спільно з деканом факультету фізичного виховання і спорту ПНУ професором Ярославом Яцівим та президентом “Фонду волонтерів України”, громадським діячем і меценатом Тимофієм Нагорним.

Автор ідеї нагородження Ігор Йосипів відзначив, що Івано-Франківськ – це місто, де молодь займається багатьма видами єдиноборств. Тому і виникла ідея проведення церемонії нагородження.

“У секції залишається щороку близько 99,9% дітей, і щороку приходять нові діти від 3 до 20 років”, – відзначає Ігор Йосипів.

На захід, крім гостей, прийшли представинки влади, які нагороджували спортсменів. “Дуже важливо вшановувати досягнення в будь-якому віці, особливо мені поталанило відзначити наймолодших. Хочу сказати, що в Україні завжди були, є і будуть талановиті діти. Тому хочу сказати кожній дитині, присутній тут, які вже досягли певних результатів, продовжити чогось добиватись, досягати успіхів, виконувати настанови своїх тренерів і хай щастить”, – привітав спортсменів Віталій Матешко, диретор Департаменту молодіжної політики та спорту.

“Починаючи з 1 січня 2017 року спортсмени України підняли наш прапор на змаганнях більше, ніж 1300 разів. Жодна галузь не може похвалитись такими здобутками. Тому дякую вам”, – відзначив Костянтин Лисейко, заступник начальника Управління спорту Івано-Франківської ОДА.

“Вітаю спортсменів. Для вас це вже не перші нагороди, але вам є до чого рости. Тому бажаю вам наполегливості, успіху, а всім нам – миру”, – відзначив Денис Рудницький, начальник відділу спорту Комітету фізкультури і спорту.

На захід привітати спортсменів завітав також міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

“Я хочу вам подякувати, тому, що це насправді є чудово. Те, що наші діти займаються спортом. Я в свій час займався дзюдо, тому, знаю, що таке чесна боротьба. І тому нехай перемагають у ній найсильніші. Дякую”, – привітав присутніх міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.