solovey okrug
Тепер в Снятинській ДЮСШ ремонтують діючий та зводять повністю новий відкритий басейн.

“Вдалося цього року за рахунок субвенцій на соціально-економічний розвиток з державного бюджету виділити один мільйон гривень. Крім того, з районного бюджету ще 200 тисяч. І ми бачимо, що вже сьогодні ми маємо нормальну якісну вентиляцію, яка дозволяє відновити роботу закритого басейну, де дітки зможуть плавати в зимовий період”, – зауважив нардеп від Гуцульщини та Покуття Юрій Соловей.

Басейн Снятинської ДЮСШ приймає 270 дітей з цілого району. Саме тут першочергово розпочали реконструкцію унікального в області відкритого басейну. З перспективою, аби він діяв цілий рік.

Нардеп, оглядаючи об’єми робіт зазначив, що одного мільйона гривень на реконструкцію відкритого басейну не вистачить. Потрібно ще стільки ж. Відтак, народний обранець розраховує на дофінансування робіт з державного бюджету та районної казни.

“Варто зауважити, що це проект, який носить дуже важливе значення для регіонального розвитку. По-суті, це єдина повноцінна плавальна база в нашій області, яка знаходиться поза межами обласного центру. Снятинська школа має традиції виховання тут чемпіонів України. І ті дітки, які займаються тут, мають колосальний ентузіазм. І я думаю, що ці кошти дадуть колосальний ефект для розвитку спорту і розвитку, зокрема, плавання на Снятинщині”, – наголосив народний обранець

Отож, дофінансувавши ще один мільйон гривень, відкритий басейн у Снятинській спортивній школі запрацює вже у наступному році.