«Військове містечко» на Чорновола причепурили новими асфальтом та бруківкою (ФОТО)

Міжбудинкові проїзди та тротуари тут не міняли з часів появи мікрорайону «Городок» — а це близько тридцяти років. Тож на таких дорогах, згадують місцеві власники автівок, лише псували собі настрій. Те ж саме кажуть пішоходи — й так неякісні тротуари від часу будівництва створювали більше проблем, аніж комфорту.

 

Нині ж біля кожного будинку підрядники на замовлення «Єдиного розрахункового центру» виклали бруківку. Нею простелили загалом усю навколишню належну територію для пішоходів. А багаторічні розбиті під”їзні дороги отримали нове життя у вигляді свіжого і рівного асфальту. На них виконавець робіт дав гарантію три роки.

До речі до реконструкції мікрорайону свого часу особисто доклався депутат міськради Андрій Грималюк, обраний саме у цьому окрузі. Перед від’їздом у зону АТО він власноруч викладав тут бруківку.

З нагоди відкриття оновленого двору, міська організація ВО «Свобода» влаштувала для його мешканців свято. Громаду тішили юні місцеві таланти, а дітки розважалися на творчих конкурсах.

За словами народного депутата України Руслана Марцінківа, відкриття цього оновленого двору — це ще один доказ правильного пріоритету роботи Івано-Франківської міської ради. Адже нині держава не виділяє грошей на централізовані ремонти дворів міст України.

1_новый размер 2_новый размер 3_новый размер 4_новый размер 5_новый размер