“Я звернулася на 102, мені повідомили, що екіпаж зараз під’їде, – розповідає франківчанка, яка першою помітила неспокійну вагітну собаку посеред дороги. – Я прочекала понад півгодини, але поліція так і не приїхала“, пишуть Версії.

Згодом біля Розі (так згодом назвали собаку волонтери) зібрався натовп. Небайдужі франківці ледь не кожні 15 хвилин телефонували в поліцію. Там їх запевняли, що екіпаж от-от приїде, але за три години патрульні так і не доїхали.

Світлина від Ірини Буняк.

Тож франківці звернулися за допомогою в соцмережі.

Люди!!! SOS!!! Поліція годину шукає волонтера… Треба забрати собаку у клініку, має родити, але щось не так лежить і благає про допомогу вже дві години… Хоч хтось приїдьте… Ні поліції, ні волонтерів… Гроші скину на картку… Хоч хтось”, – написала Ірина Буняк в спільноті Типовий Франківськ.

Світлина від Natalia Kogut.

Тим часом вдалося зв’язатися з волонтеркою Наталією Когут, головою БО “Дім Сірка”. Активістка оперативно під’їхала на “Стометрівку” та забрала собаку в клініку.

Там Розі зробили УЗД – за прогнозами ветеринарів собака повинна народити сьогодні. Якщо Розі доведеться робити кесарів розтин, потрібно буде оплатити 2500 гривень.

Також собаці та її майбутнім цуценятам потрібна перетримка.

Терміново потрібна перетримка для вагітної Розі!!! Її викинули посеред центру. Їй немає де народжувати, сиділа при вході магазину. Їдемо на огляд, далі немає куди. Допоможіть!”, – звернулась до небайдужих Наталя Когут.

Допомогти Розі можна фінансово:
БО “Дім Сірка”
ЄДРПОУ 37952464
р/р 2600 5060 8300 12
КБ “ПриватБанк” МФО 336677.
Помітка “Розі”

Якщо хтось може подарувати собачій родині дім, телефонуйте Наталі Когут – 09920751792″.