Сьогодні Всеукраїнське об’єднання «Голос»  (позапартійна, фінансово незалежна громадська організація із загальнонаціональною структурою) святкує п’ять років з дня заснування. Громадську організацію утворено громадськими активістами в Івано-Франківську 8 лютого 2012 року. Основною метою діяльності Всеукраїнського об’єднання «Голос» є проведення правозахисної, екологічної, просвітницької діяльності, задоволення та захист законних прав своїх членів та всіх громадян України у сфері громадсько –політичних, соціальних, економічних, правових відносин, відродження Українських традицій та інших інтересів у різноманітних галузях суспільного життя.

“Сьогодні Громадська організація “Голос” відмічає 5-ту річницю від дня створення. Зібралося коло друзів, прихильників нашої організації. Наша громадська організація пройшла нелегкий шлях від часу свого становлення. Є певні досягнення, є певні невдачі – як в кожному живому колективі.
Починалося все з того, що я, Віталій Чорненький та ще ряд громадських активістів об’єдналися з метою захисту прав людини.

Тобто, ми займалися юридичною допомогою в різних галузях права. Зараз – це вже більше коло діяльності. Це і волонтерство, це і різноманітні комітети при владних структурах. Наразі в нас вже є представництво в інших областях України (всього охоплено 14 областей).

Також охоплено всі 16 районів нашої області. Ми підтримували Революцію Гідності, а зараз підтримуємо наших військових в зоні АТО. Словом, розвиваємося, як будь-який колектив”, – говорить керівник Всеукраїнського об’єднання “Голос” Ростислав Гудзінський.