news-image: Всім не догодиш? Франківці не задоволені зрізанням аварійних дерев

 Франківчанина обурило спилення двох тополь біля будинку по вулиці Витвицького 30. Свою гнівну реакцію мешканець міста виклав у cпільноті “Комуналка ІФ”, з вимогою відшкодувати збитки «завданих *професійними* лісниками». Також чоловік вимагає надати та оприлюднити інформацію про замовника і виконавця цих робіт.

Про долю тополь кореспондент «Бліц-Інфо» дізнавався в департаменті ЖКГ, транспорту та зв’язку. Там зазначили, що на гнів немає підстав, адже вказані дерева були аварійними.

«Тополі за вказаною адресою були аварійними, їхня вікова межа вийшла ще 30 років тому. Мешканці ще два роки тому звернулись до нас, щоб ті дерева зрізати. Однак, оскільки в нас дерев на обрізання в місті дуже багато, то ці були на черзі. Тому тепер ми їх видалили згідно плану обрізки. Крім того, у нас було депутатське звернення від імені мешканців депутата міської ради Романа Харука, щоб зрізати ті дерева. Також у нас є складені акти на ці дерева та всі необхідні документи»,-  роз’яснив директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак.