Зокрема, від абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти через особисті електронні кабінети надійшло 10 470 заяв, з них 9 522 – на денну форму навчання, 948 – заочну.

Як свідчить моніторинг найбільше зареєстровано заяв вступників на таких факультетах: факультет туризму – 1171 заява; факультет історії, політології і міжнародних відносин – 1035 заяв; факультет іноземних мов – 899 заяв; економічний факультет – 891 заява. Про це пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Відповідно до етапів проведення вступної кампанії 2017 року в Університеті, починаючи з 17-го липня, розпочалися вступні випробування (співбесіди, творчі конкурси, вступні іспити) на окремі спеціальності, які триватимуть до 26 липня.

Нагадаємо, що Приймальна комісія Прикарпатського національного університету та відбіркові комісії інститутів і факультетів знаходяться у приміщенні гуманітарного корпусу університету (вхід з вул.Чорновола). У фойє корпусу розміщені інформаційні стенди, які допоможуть вступникам зорієнтуватися і знайти потрібну відбіркову комісію, отримати всю необхідну інформацію, що стосується прийому документів. Також детальна інформація щодо вступної кампанії 2017 розміщена на офіційному сайті університету www.pu.if.ua в розділі “Прийом до університету”.