На таку знахідку випадково натрапили прикарпатці, які пішли в ліс по гриби.

“Вчора хлопці пішли на гриби, а знайшли …Трилінку! Вчора хлопці пішли на гриби, а знайшли Трилінку! Вже назбиравши грибів у “чорному лісі “поблизу Івано-Франківська, грибники виявили біля подвір’я у місцевого “Ґазди “автентичну бруківку-Трилінку(Trylinka)”, – написала ‎Світлана Оришко‎ у групі Комуналка ІФ. Франківчанка висловила здогад, що це може бути нещодавно відкопана бруківка з центральних вулиць Івано-Франківська. “Саме таку бруківку “знайшли “комунальники під шаром ґрунту на Міцкевича.Знахідка грибарів сталася випадково.Підвів навігатор. Як довго лежить польська бруківка та з якої вулиці вона туди потрапила?Невідомо.Але то вже інакша історія…”, – додала Світлана Оришко.

Світлина від Світлани Оришко.

Цю інформацію спростував директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міськради Михайло Смушак.

“Вся Трилінка, яку ми відкопали до однієї буде виставлено на вул. Станіславській. По Тринітарській теж всю зберегли. Тому звідки тут не знаю. У місті вона не тільки в центрі. Може хтось з приватної території вивіз”, – повідомив Михайло Смушак.