http://static.gazeta.ua/img/cache/preview/528/528327_w_300.jpg

Як правило, такі пости встановлюються, коли вводиться у дію «План-перехоплення», здебільшого пов’язаний з крадіжкою автотранспорту. Але минулого тижня вони з’явилися з іншої причини. Відбулася така рідкісна подія, як втеча з ізолятора тимчасового тримання.

 

Здійснив її 16-річний житель Калуша, який був поміщений під варту за підозрою у скоєні біля десяти крадіжок та угонів автотранспорту. Цей підліток вже не вперше притягується до кримінальної відповідальності. Йому ще не було 14 років, коли за серію крадіжок, переважно, з магазинів він опинився на лаві підсудніх. Спершу його відправили до спеціальної школи соціальної реабілітації, а коли він досяг віку, з якого настає кримінальна відповідальність, був переведений до виправної колонії для неповнолітніх.

 

На жаль, перебування у місцях позбавлення волі його нічого не навчило, бо, опинившись півроку тому на свободі, знову взявся за старе. Тільки тепер вже діяв у групі з трьох осіб, де був і повнолітній. За попередніми даними, вони вчинили, знову ж таки, біля десяти крадіжок майна та угонів автотранспорту.

 

Коли їх затримали, то суд обрав міру запобіжного заходу тримання під вартою. Двоє зловмисників перебували в ізоляторі тимчасового тримання Калуського райвідділу міліції, а наш герой опинився у аналогічному закладі в Рожнятові. І ось звідти, на третій день після арешту, він зумів втекти під час перебування у дворику для прогулянок. За деякими даними, грати, якими зверху накрите це місце, веж не дуже добре трималися і підлітку, який, до речі, був доволі худим, вдалося, підваживши їх вислизнути через невеликий отвір.

 

Щоправда, бігав він не довго. Вже наступної доби зловмисника затримали у Калуші, не дивлячись на те, що він намагався переховуватися. Отже тепер хлопчині світить ще додатковий термін за втечу. Додамо, що у працівників міліції наразі малі надії на його виправлення. Можливо й тому, що виріс у сім’ї, де криміналом просякнути усе. Батько був судимий. Після його самогубства, як розповіли нам у міліції, мати має співмешканця також з кримінальним минулим. Встигла побувати на лаві підсудніх і старша сестра.