kolostuk312

Два тижні тому з фасаду цього будинку вже обвалився значний шматок штукатурки саме в тоді, коли поруч гралися діти, передає кореспондент «Коломийських ВІСТЕЙ». На щастя, ніхто не постраждав.

kolostuk312

Начальник КП «Житлоінфоцентр» (колишнього ЖЕКу) Василь Михайлищук, до якого належить цей будинок, запевняє: про стан цього будинку знав, проте коли саме штукатурка впаде — передбачити не міг.

«Можливою причиною відпадання штукатурки із верхнього поверху є недотримання технології оштукатурення фасаду при будівництві та потрапляння вологи із парапету будинку», — повідомляють у «Житлоінфоцентрі».

Востаннє ремонт м’якої покрівлі в будинку №32 по вулиці Богуна проводили у 2010 році.

kolostuk311

Василь Михайлищук каже, що капітальний ремонт фасаду не входить в тариф оплати за утримання будинку та прибудинкової території. Тому коли «залатають» цей будинок, комунальник прогнозувати не береться.

У «Житлоінфоцентрі» запевняють, що протягом останніх трьох років в будинку №32 проводили частковий ремонт фасаду верхнього поверху. Проте, як переконують мешканці, ремонту не відчули – штукатурка й далі обсипається чи не щодня.

kolostuk313

Схожа проблема є майже у кожному будинку по вулиці Богуна. За їхній ремонт теж ніхто поки що братися не буде. Як завжди, комунальники списують все на порожню казну.

kolostuk314