Взимку розпочнеться ремонт дороги, яку перекрили на Калущині, – Буджак

Люди кажуть, що писали листи у відповідальні структури, спілкувалися з першою заступницею голови ОДА Марією Савкою, однак нічого не змінилося, і їм урвався терпець.

Керівник Служби автомобільних доріг області Василь Буджак у коментарі відзначив, що люди не попереджували про протест, але погоджується, що дорога дійсно потребує ремонту. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

У САД зробили проектно-кошторисну документацію, провели держзакупівлю, визначили підрядну організацію – “Автомагістраль Південь”, яка так і не прибула в область для виконання робіт із поточного середнього ремонту. Тому установа припиняє дію угоди з ними згідно з чинним законодавством і проведе новий тендер.

Угода діє до 31 грудня 2017 року, переконує Буджак, вже приступили до передпроектних робіт для того, щоб виготовити проектно-кошторисну документацію ще в цьому році, взимку завершити тендерну процедуру і розпочати поточний середній ремонт. До цього, можливо, проведуть дрібний ремонт – якщо дозволять погодні умови.