До останньої хвилини фіналу Катя Осадча, Андре Тан, Влад Яма і Тетяна Мацкевич тримали інтригу, хто стане переможницею, адже вибір між трьома талановитими фіналістками був вкрай складним. Проте, під час вирішальних випробувань Марія вразила членів журі своєю наполегливістю, сміливістю та готовністю змінюватись заради власної мрії, пишуть Версії з посиланням на Галку.

«В кожному новому випробуванні я потроху звільнялась від своїх комплексів, переступала через внутрішні бар’єри. Поради членів журі та приклад інших дівчат допомогли мені стати впевненішою в собі. Зараз я вже не хочу бути просто моделлю. Я усвідомлюю, що ця перемога – це значно більше. Це шанс змінити життя інших жінок, які так само, як я колись, були закомплексовані та зневірені в собі. Я хочу надихати українок з пишними формами, допомагати їм повірити в себе, в те, що вони прекрасні», – сказала Марія.

 

Конкуренцію дівчині у фіналі склали впевнена в собі зірка соцмереж Ріма Пенджієва, яка вже має безліч прихильників та розділяє ідеї бодіпозитиву, та колишня няня зіркової родини Олеся Прит, нестандартну красу якої вже не раз відмічав Андре Тан.

Член журі плюс сайз модель з Латвії Тетяна Мацкевич зізналась, що зробити вибір у фіналі їй було нелегко.

 

«Для мене це був дуже складний вибір. Всі фіналістки показали чудовий прогрес на проекті. Проте, було видно, що Маша багато працює над собою. Крім наших порад та майстер-класів, вона додатково тренувалась вдома, прислухалась до професіоналів. Це стало очевидно у фіналі, де вона вже чудово користувалась новими навичками», – розповіла Мацкевич.

 

Андре Тана щиро вразило те, як Марія розвивалась на проекті.

«Коли Маша пройшла до тридцятки, ніхто з нас і повірити не зміг би, що вона переможе. Проте, дуже швидко із сором’язливої, закомплексованої дівчини, яка не вірила у себе, вона перетворилась на справжню зірку. Це ще раз доводить – якщо дуже хочеш чогось, то обов’язково зможеш цього досягти. Потрібно лише докласти зусиль та працювати над собою. Маша – є підтвердженням цього», каже Тан.

 

Одним із найемоційніших моментів фіналу стало дефіле учасниць на головному подіумі країни – під час Ukrainian Fashion Week вони демонстрували зірковим гостям ексклюзивну колекцію Андре Тана для пишних жінок. Учасниці «Модель XL» гідно впорались із завданням, спричинивши фурор у глядацькій залі.

Марія Павлюк стане обличчям колекції дизайнера Андре Тана для жінок з пишними формами «A.Tan+», а також прикрасить обкладинку свіжого номеру журналу Cosmopolitan. Слід зазначити, що інші учасниці ще під час проекту почали отримувати численні запрошення на фотосесії від різних брендів та брати участь у рекламних кампаніях.