Результат пошуку зображень за запитом "опалення"
На оперативній нараді обговорили ситуацію з подачею тепла в домівки франківчан, а також в заклади освіти та охорони здоров’я. Найбільше претензій до керівництва СТЕКу, люди щодня жаліються на холод в домівках, пишуть Версії..

Коли мешканці намагаються додзвонитися – замість відповіді отримують образи.

“Ви чого людей посилаєте?”, – звернувся до директора СТЕКу мер Руслан Марцінків.

“Я перепрошую, ми нікого не посилаємо. Може люди номером помилились? Може до сусіда неадекватного зателефонували, а не до нас?”, – прокоментував ситуацію представник СТЕКу.

Марцінків запропонував Ігорю Шевчуку набрати номер компанії і запитати чому немає тепла. Однак керуючий справами не зміг додзвонитися.

“Всі набирають і хочуть подякувати”, – прокоментував заступник мера Олександр Левицький.

Мер зачитав список адрес, де досі не подали тепло. Однак представник СТЕКу переконує, що причина цьому – прориви системи теплопостачання, вини компанії в цьому немає. За словами міського голови критичною залишається ситуація на Бандери. Там проблема в низькому тиску подачі газу.

“Ми працюємо. Скарг немає”, – заперечив інформацію представник СТЕКу.

Ця відповідь ще більше обурила мера.

“Я вас в суботу візьму на футбол і представлю – це керівник СТЕК. Побачите, що буде”, – зауважив Марцінків.

Залишається критичною ситуація в деяких навчальних закладах. Зокрема і школі №15, яка на балансі СТЕКу.

“Біда в тому, що директор не дозволяє по-новому запустити тепло, – прокоментували ситуацію в СТЕКу. “Він що, зачинив двері і не пускає вас? – запитав Марцінків. – Берете за “барки” СТЕК і йдете виясняти”, – звернувся до свого заступника міський голова.

Проблеми з подачею тепла і в дитячому садку №15, що на вулиці Новій. В СТЕКу пояснюють перебої з подачею теплопостачання тим, що ДНЗ розташований в житловому будинку.

“Там треба “розвоздушити” один стояк, тоді тепло буде”, – пояснив представник компанії.

Міський голова дав доручення розібратись з проблемними адресами і подати тепло у всі будинки і заклади міста. Оскільки, за інформацією синоптиків, уже на п’ятницю передають сніг.

 “Чоловік (керівник СТЕКу- ред.) встає і розповідає “хіхоньки-хахоньки”, а люди мерзнуть, – обурився Руслан Марцінків. Я вам розповім чому. Бо співвласники СТЕКу ті ж, що і співвласники Прикарпаттяобленерго. І СТЕК не запускав, бо одні олігархи заборгували іншим – Фірташу. І вирішили всіх намахати і владу також. Ви тепло не постачаєте, а гроші збираєте. Ми СТЕКу оплатили наперед гроші за газ, щоб вони тепло запустили. А вони економлять. Будемо через коліно ламати, щоб забрати всі райони від них”.