Чиновники перевірили франківські маршрутки на чистоту (ФОТО)
Перевірили санітарний стан автобусів, видачу квитків за проїзд, культуру спілкування водіїв, зовнішній стан транспортних засобів, перевезення пільгових категорій.

“Дякуємо департаменту соціальної політики та представникам громадськості за допомогу, принциповість і сприяння. Результат є. Відчуваючи, що є і буде контроль і моніторинг, водії уважніші у спілкуванні з пасажирами, стараються видавати квитки, транспортні засоби прибрані. Зменшилась кількість скарг і конфліктів щодо перевезення пільгових категорій громадян.

Пасажири з нами спілкуються, рекомендують, інколи кажуть добре слово. Часто пасажири стають на сторону водіїв і сварять учасників групи, – для чого ми вимагаємо видачу квитків, чого зриваємо рекламу, для чого знімаємо нетипові таблички маршрутів. У таких дискусіях істина не народжується. Ту б енергію направити в інше русло. Беручи до уваги плюси і результати рейдів, скажу, – рейди будуть продовжуватись”, – написав у Фейсбуці керівник Управління транспорту і зв’язку ‎Oleg Ganchak‎.