На думку архітектора, нова еклектична висотка на Бельведерській – це “завершення перспективи вулиці без завершення”.

“Ну, не можна в одній споруді переповісти всі свої бажання. Домінанта (а це домінує) не може бути такою багатовекторною і агресивною. Вона завше має “збирати і організовувати оточуючий простір”. Вже не говориться про те, що вона “перекрила” всі цінності справжньої панорами центру міста. Ще одна “пломба”, як “Чорна Призма” “Легенди”… Зрештою, навіть цілковита скляна призма тут виглядала б доречніше. Якщо вже пішли таким агресивним шляхом. А то так ніби ріжуть тупою пилкою там, де вже взялись кардинально одним ударом все змінити”, – зазначив Ігор Панчишин у мережі Фейсбук.

У зв’язку з цією спорудою Ігор Панчишин нагадав відомий афоризм, що  помилки лікаря “сира земелька” сховає, а помилки архітектора мордуватимуть людей довгі роки….

“Експерименти” такого роду мають робитись на третьому курсі інституту. А в живому місті, на такій значущій ділянці потрібно вже бути професіоналом! Ну, не можна бавитись з майбутнім і з містом. Це вже відповідально і надовго! Ну, чому всі повинні витерпіти цей “пубертатний” вік когось там? Чим ми завинили?” – риторично запитує архітектор.