Фестиваль триватиме протягом трьох днів з 16 по18 січня 2015 року і популяризуватиме мед, медові напої та іншу оздоровчу продукцію бджільництва.

За словами голови гільдії медоварів Карпатського краю Константина Лецина, у Франківську необхідно відроджувати стародавні традиції медоваріння, культуру споживання питних медів, як невід’ємну частку культурної і звичаєвої спадщини нашого народу.

«Цей фестиваль, завдяки зусиллям талановитих пасічників України, відроджуватиме традиції медоваріння. У нас, у пасічників важка праця, ми працюємо з бджолами, з медом, але Василь Соломко, почесний медовар України, показав нам, що не тільки медом славиться наша країна, а й питними медами також, про які було забуто в радянські часи. Велика радість наша в тому, що ми відроджуємо не тільки традицію варіння медів, а й традиції культури споживання алкогольний напоїв, які не призводять до алкоголізму», – зазначив Лецин.

Як відзначив присутній на святі начальник відділу туризму Володимир Устинський, такий фестиваль, перший у нашому місті, творитиме історію.

В рамках даного свята проводитиметься дегустація та конкурси серед виробників медових напоїв.