den-mista

Так, для коломиян підготували цікаву та насичену програму,   пишуть Версії з посиланням на   “Дзеркало Коломиї”. 

З 8 ранку до 12:00 у міських храмах проведуть святкові Богослужіння з нагоди храмового свята. О 10:00 на тенісних кортах, що в парку ім. К. Трильовського проведуть відкритий турнір з тенісу. А вже об 11 годині у студентському сквері відбудеться турнір з шахів. 

О 12:00 поблизу міської Ратуші відбудеться відкриття пам’ятної дошки першому відомому українському війту. 

О 13:30 містом пройде Святкова хода. Йтимуть від пам’ятника І. Франка до міської Ратуші.

О 14:00 на площі Відродження відбудеться театралізований пролог за участю артистів Коломийського драматичного театру ім. І.Озаркевича. Одразу після прологу урочисто відкриють святкування з нагоди Дня міста. 

О 15:00 жителів міста вітатиме  танцювальний колектив “Черемош” (США) і вокальний ансамбль “Біла акація” (м. Нова Каховка).

Крім того, о 15:15 біля церкви Святого Йосафата відбудеться освячення наріжного каменю під побудову дзвіниці.

А вже о 16:00 на площі Відродження розпочнеться концерт за участю аматорських колективів міста

Також о 16:00 у парку ім. К. Трильовського коломиян вітатиме Театр естради і цирку “Веселка” (м. Тернопіль). А у мистецькому центрі “Світовид” відбудеться відкриття виставки “Мистецький Собор”.

О 17:00 у студентському сквері стартує Молодіжна концертна програма. В цей же час у мистецькому центрі “Світовид” відбудеться відкриття і освячення концертного залу “Габсбург”. А вже о 18:00 там стартує концерт інструментальної музики за участю заслуженого діяча мистецтв України О. Козаренка та народної артистки України Л. Шутко (скрипка) та виставка плакатаів за рік діяльності мистецького центру. 

Також о 18:00 у парку ім. К. Трильовського розпочнеться концерт муніципальних колективів міста і району.

Для місцевої молоді теж придумали чудову розвагу. О 19:00 студентському сквері відбудеться фестиваль фарб.

О 19:30 на площі Відродження розпочнеться гучний концерт. Спочатку глядачів вітатиме колектив “ethNova” та солістка Роксолана Зінчук з міста Львова. А о 20:00 розпочнеться концерт ВІА “Коломияни” МПК “Народний дім”. 

На завершення святкування коломиян привітає відомий український гурт “Без Обмежень” з міста Києва. Хлопці виступатимуть також на площі Відродження о 21:00.