Батьки новонароджених, Ольга та Юрій Юрійчуки, і самі з багатодітних сімей. Звикли няньчитися з племінниками і навіть підозрювали, що у них можуть бути двійнята, бо в родинах обох такі випадки були. Проте, коли їм повідомили про трійню, були шоковані, пишуть Версії з посиланням на “Вікна”.

Дівчатка-трійнята у Калуші — перші за роки незалежності. Для батьків вони — потрійне щастя… і потрійний клопіт. Адже у квартирі, де мешкає подружжя, не вистачає місця навіть для окремих дитячих ліжечок. Житлові умови — більше ніж скромні. Родина із чотирьох дорослих та трьох діток мешкає на 33-х квадратних метрах житлової площі. Із головних доходів сім’ї — зарплата чоловіка, який працює на підприємстві «Вінісін», та пенсія його 79-річної мами. Бабуся онуками, хоч і тішиться, але каже, що своїх п’ятеро дітей ростити було легше.

На прогулянку малята їздять двома колясками. Спеціальної для трійні батьки не купували. Вони — і рідкісні, і дорогі. Тож, придбали дві коляски: для двійні і звичайну. Без допомоги чоловіка Ольга надвір виїхати не може.

Імена дівчаткам обрали ще у пологовому, куди калушанка їхала з рекордною кількістю сумок.

До народження дітей молоде подружжя витратило чимало грошей на лікування голови сімейства. У нього — проблеми з легенями. І хоча однозначного діагнозу лікарі наразі не називають, чоловік проходить лікування і потребує додаткових обстежень.

Із базових потреб сім’ї — підгузники, одяг, засоби гігієни та спеціальні суміші для дитячого харчування, на які потрібно до п’яти тисяч гривень у місяць. Грудного молока на всіх не вистачає. Дитяче харчування закуповують оптом у Києві. Так виходить на чверть дешевше, бо банка суміші, якої вистачає на два дні, в калуських аптеках коштує 440 гривень.

Звернути увагу на умови проживання багатодітної сім’ї міську владу просять уже не лише самі Юрійчуки та працівники соцслужб, а і їхні сусіди, які адресували навіть кілька звернень до міського голови з проханням допомогти молодій родині поліпшити житлові умови. Наразі калушанам пообіцяли також місце у черзі «пільговиків», які мають право на першочергове отримання житла.