Результат пошуку зображень за запитом "Островська Буковель"
Чи є можливість зекономити та скільки туристів відвідує відпочинковий комплекс щодня Версіям розповіла прес-секретар ГК «Буковель» Оксана Островська.

У скільки обходить один день відпочинку в Буковелі?

Все залежить від побажань туриста. Можна знайти житло і за 100 гривень за добу недалеко від курорту, а можна зняти котедж на території курорту і за 10 000 гривень.

Чи діють зараз акції і знижки, які допоможуть зекономити?

Стосовно ж катання, то найбільше зекономили ті, хто купив скі-паси влітку. Зараз же діє акція ранкова, що дозволяє економити 20% у вихідні і 30% у будні дні, а також різні пропозиції стосовно катання, наприклад три години за 420 гривень, чи вечірнє катання 15:00-19:30 за 195 гривень.

Світлина від Oksana  Ostrovska.

Чи настав вже пік туристичного сезону? Скільки приблизно відпочивальників на курорті?

На даний момент курорт щодня відвідує приблизно 12 000 туристів. Пік сезону традиційно – це новорічно-різдвяні свята. Також зазвичай бачимо приріст туристів на 8 березня. З середини березня бачимо охолодження інтересу до зимових видів відпочинку і зацікавленість літнім сезоном.

Чи є тенденція збільшення кількості туристів з-за кордону? Чи все таки у Буковелі частіше відпочивають українці?

Стосовно іноземних туристів: їх частка складає приблизно 10% від загального потоку туристів. Найбільше закордонних гостей з Молдови, Румунії та Білорусії. Також чимало гостей з Угорщини та Польщі. Зменшився потік туристів виключно з Росії. Чому обирають Буковель? Бо тут найкраще співвідношення ціни і якості відпочинку.

Читайте також:

В Буковелі “засвітитився” автомобіль Lamborghini Huracan вартістю 10 мільйонів з британськими номерами (фото)

З’явилось відео, як розкішний автомобіль Lamborghini Huracan гасав засніженими дорогами Буковелю (відео)