Результат пошуку зображень за запитом "Ольга Фреймут"

Проте коханий зрадив Олі з її ж однокласницею, тому відома телеведуча оригінально йому помстилась, пишуть Версії.

Відома галичанка Ольга Фреймут стала героїнею передачі «Перші другі з Наталією Влащенко». Ведуча поцікавилась в гості, коли вона зустріла перше кохання – можливо за шкільною партою, в університеті чи вже пізніше – в зрілому віці?

«Насправді, перше кохання було недавно», – зізналася Ольга Фреймут.

Відома тележурналістка згадала, що в дитинстві вона не була красунею, хоча шанувальники і залицяльники в неї все-таки були.

«Якщо б ви мене побачили в школі, то побачили б малу задрипанку з кривими зубами, одягнуту в бабусину якусь плахту. Така дивна я була – зовсім некрасива», – з посмішку згадала одна з найкрасивіших та найвідоміших жінок країни, яка свого часу була рекламним обличчям відомих світових брендів.

Проте хлопець в Олі Фреймут таки був.

«Моє перше шкільне кохання – це Володя Кравець. Він головний герой всіх моїх ранкових ефірів в «Підйомі». Він колись мені зрадив з моєю однокласницею. Краще б він цього не робив, тому що в силу своєї професії я вже давно йому помстилась. Всі його історії розказала, і про його маму, і про його собаку Топіка. Він був високий красивий, користувався популярністю серед дівчат».

Востаннє зірка бачила колишнього коханого на Пасху кілька років тому.

«Я проїжджала повз його хату на своїй красивій машині. В нього вона не дуже красива. А в мене така нова модна англійська машина – я їхала з дочкою з Карпат. Я вийшла з тієї машини, не полінувалась через його болота пройти, бо він зараз в селі живе. А він якраз стояв на подвір’ї».

Ведуча Наталія Влащенко поцікавилась, чи він так і залишився красивим та високим?

«Той, хто в дитинстві красивий – некрасивий в старості. Це моє власне спостереження, – відмітила Ольга Фреймут. – Зріст в нього залишився, але в нього лице необлагороджене. От видно, що це лице нічого не бачило. Коли ти своє лице возиш по країнах, по світі, в університет своє лице водиш – в тобі все відображається. А Володя залишився на своїй господарці – дуже побутовий. В нього таке звичайне масс-маркетове обличчя».

Найвідоміша телеведуча 2017 року за версією «COSMOPOLITAN AWARDS-2017» зізналась, що на їхні стосунки з Володимиром мала вплив його мама.

«Його мама завжди казала:

«Нащо тобі ця Оля, вона ж не буде нам допомагати по господарці». Свого часу його мама і вплинула, щоб ми не були разом. Тай Богу дякувати», – підсумувала Ольга Фреймут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

“Моїми грудьми користувалися троє дітей”, – зіркова галичанка Ольга Фреймут прокоментувала свою світлину в сукні з декольте (фото)