Зірка побувала у гостях “Західного полюсу”, де поспілкувалась із слухачами та відповіла на запитання ведучих.

Світлина від Радіо «Західний полюс».

 

Не обійшлося і без веселих та запальних танців:

"Dance гість" разом з @sonyakayofficial ❤️#danceгість #радіозахіднийполюс #відкриваємокарти #sonyakay

Posted by Відкриваємо Карти on Sunday, July 9, 2017

Вечірня програма продовжилась у популярному ресторані “Zosina Wola”, де співачка потішила відвідувачів закладу виконанням своїх пісень:

Трішки відео з мого виступу у Zosina Wola Івано-Франківськ 🙂

Posted by Sonya Kay on Tuesday, July 11, 2017

Івано-Франківськ! Дякую за шалену підтримку і неймовірні емоції! Ви – круті! Вже зовсім скоро 15.07.17 зустрінемося в м. Славське! Приїжджайте! #sonyakay #sonyakaysinger #сонякей #livemusic #zosinawola #zosina #summer2017 #tropicalhouse #summer #знаюятвоя #зорянийсаундтрек #мелодія #рай #понадплаєм #edm #pop #music

Posted by Sonya Kay on Monday, July 10, 2017

 

Довідково:

Sonya Kay – молода і талановита співачка, танцівниця і дизайнер. Її пісні автобіографічні, вони присвячені стосункам між молодими людьми, перепонам, які виникають у юності, першим переживанням і, звісно ж, коханню, тому слухач співпереживає кожну пісню.

Зростала у творчій та музичній сім’ї: батько, Сергій, був художнім керівником ансамблю «Черемош», в якому співала мати, Лідія Ротару, і сестри – Ауріка та Софія Ротару, яка є хрещеною матір’ю Sonya Kay.

Протягом 10 років навчалася та проживала у Великобританії. Отримала ступінь магістра дизайнера інтер’єрів у Kingston University (Лондон).

Сольна кар’єра розпочалася з пісні «Дождь», потім «Белый снег». Сингл «Города» (2012) став справжнім хітом і народною піснею, звучав на всіх радіостанціях України і був представлений від lounge-версії до чотирьох dance-реміксів. У цьому ж році була прем’єра одноіменного кліпа та ремейку на музичних каналах країни. Восени 2012 року у столичному комплексі D’Lux співачка представила концертну програму і нову відеороботу на сингл «Сумасшедшая любовь» у двох мовних версіях.