Алла Самойленко з 2003 року працює кастинг-директоркою Pronto Film. Працювала над кількома десятками повнометражних картин, серіалів і документальних фільмів та безліччю короткометражних стрічок. Регулярно працює у міжнародних проектах у Польщі, Росії, Європі та США. Алла – одна з небагатьох професіоналів індустрії, яка з задоволенням та пристрастю ділиться власним досвідом, тому проводить тренінги для акторів, які допомагають їм підвищити професійний рівень. Про це пишуть Версії з посиланням на Репортер.

Фірмовою “родзинкою” Алли є вміння бачити акторський талант у пересічній людині, яка згодом з її допомогою виростає до затребуваного актора. Її роботу можна оцінити в прем’єрному українському фільмі “Червоний” Зази Буадзе, “Сторожова застава” Юрія Ковальова, “Листопад” Марії Кондакової, “Брати. Остання сповідь” режисера Вікторії Трофименко, “Мелодія для шарманки” Кіри Муратової, “Поводир” Олеся Саніна, “Параджанов” Сержа АведікянаОлени Фетісової, “Зелена кофта” Володимира Тихого та ще кількох десятків інших.

Днями вона завітає до Франківська, щоб провести відбір та лекцію:

  • 21 листопада – загальний кастинг з 12.00 до 18.00 у приміщенні театру ім. Івана Франка
  • 22 листопада – проби з текстом з 11.00 до 15.00 для тих, хто підходить на конкретні ролі
  • 22 листопада, з 17.00 в одному з залів театру – лекція “Як потрапити в кіно?”.

“Фільмкомісії у вас немає, тому без реєстрації, попереднього сповіщення, просто приходьте обов’язково, навіть, якщо ми добре знайомі, – написала Алла на своїй сторінці в мережі. – Рівно шість років тому я була у вас вперше і весь цей час користувалася записаними файлами і запрошувала акторів до проектів. Не проґавте можливості, бо ви ж знаєте – найбільше акторів не з Києва, які не стояли в кадрі ніколи – потрібні саме мені. В роботі зараз і на найближчий рік – більше десятка повнометражних фільмів”.

На службовому вході в театрі буде оголошення, де саме проходить кастинг. Також директорка попросила приходити на кастинг людей різного віку.

“Старших своїх попередьте, що ФБ не читають! Потрібні всі!”, – написала вона.