За результатами моніторингу депутатської роботи в травні 2017 року найбільш активним народним депутатом-мажоритарником від Прикарпаття став Юрій Соловей.

У розрізі законотворчої роботи та активності в парламенті в травневому рейтингу лідирує знову ж такт Юрій Соловей. За електронною реєстрацією нардеп не пропустив жодного пленарного засідання. Протягом звітного періоду у партнерстві з іншими депутатами зареєстрував 2 колективні законопроекти, які стосуються галузевого розвитку і економічної політики.

Правом на виступ Юрій Соловей скористався 3 рази, а також подав 1 колективний запит і 3 індивідуальні депутатські запити, що стосуються проблематики виборчого округу:

1) щодо впровадження заходів енергоефективності у Косівському, Верховинському і Снятинському районах Івано-Фанківської області;
2) щодо будівництва автомобільної дороги місцевого значення С090803 Яблунів – Космач;
3) щодо виділення коштів для функціонування Центру надання адміністративних послуг в Снятинському районі Івано-Франківської області.

Друга сходинка за Анатолієм Дирівим. Він був значно активнішим на окрузі, аніж в стінах парламенту. У травні Анатолій Дирів за даними електронної реєстрації пропустив 1 з 12 засідань пленарних засідань парламенту, а за даними письмової реєстрації відвідав усі 100% засідань Верховної Ради України. Протягом звітного періоду Анатолій Дирів зареєстрував 1 законопроект, що стосується економічної політики та зареєстрував 3 проекти постанов, які стосуються процедури розгляду законопроектів.

У травні Анатолій Дирів здійснив 3 особистих прийоми громадян у 3-х населених пунктах виборчого округу, провів низку зустрічей з виборцями та робочих нарад з представниками місцевої влади.

В трійку кращих прикарпатських депутатів також потрапив Юрій Дерев’янко, хоча в загальному рейтингу він тільки 41-ий. У травні Юрій Дерев’янко за даними електронної реєстрації пропустив 4 пленарних засідання парламенту, проектів постанов не реєстрував, проте у партнерстві з іншими колегами зареєстрував 2 колективні законопроекти, що стосуються та економічної політики і галузевого розвитку.

Пасе задніх у травневому рейтингу Віктор Шевченко. Він був присутній на усіх пленарних засіданнях, однак за результатами моніторингу депутатської роботи в парламенті та на окрузі значної активності не проявляв, тому у загальному рейтингу нардеп тільки 50-ий.