Результат пошуку зображень за запитом "парламент україни"

П’ять із семи прикарпатських депутатів-мажоритарників підтримали ініціативу. 9 листопада в першому читанні Верховна рада проголосувала за проект Закону про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законів України щодо здійснення моніторингу закупівель.

Законопроект спрямований на попередження втрат публічних коштів шляхом здійснення органами державного фінансового контролю ефективного моніторингу закупівлі з метою попередження порушень у сфері закупівель та дотримання замовниками законодавства на всіх стадіях закупівлі.

Моніторинг закупівель здійснюватиме Державна аудиторська служба України. Документ передбачає інтеграцію до ProZorro системи ризик-індикаторів, яка автоматично шукатиме та підсвічуватиме підозрілі закупівлі, і вони так само автоматично потраплятимуть у чергу на перевірку ДАСУ.

Окрім сигналів від системи ризик-індикаторів, приводом для перевірки закупівлі стануть звернення громадських активістів, журналістів або представників органів влади та місцевого самоврядування. Аудитори ДАСУ зможуть перевірити будь-яку закупівлю і за власною ініціативою.

Депутати, обрані на одномандатних виборчих округах Івано-Франківської області проголосували таким чином:

Позафракційні:

Юрій Дерев’янко – Так

Віктор Шевченко – Не голосував

Олександр Шевченко – Не голосуваа

Фракція ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”:

Михайло Довбенко – Так

Юрій Соловей – Так

Фракція Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”:

Анатолій Дирів – Так

Юрій Тимошенко – Так