http://frankivchany.if.ua/media/k2/items/cache/fa091c37aeb6022152dd59f73ec1222b_XL.jpg

  Варто додати, що в народі ця вулиці отримала назву «гармошка», від літньої спеки дорожнє полотно деформувалося, утворивши чималі горбки і виямки, плюс додалися традиційні для вулиць міста ями, пише Репортер.

 

До слова, як повідомляв сайт «Наші гроші», вартість цього ремонту 7, 17 млн. грн. Управління капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому 6 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Івано – Франківськавтодор» на вибірковий капітальний ремонт вул.Хіміків вартістю 7,17 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

 

Площа ремонту складає 11751 м.кв. Передбачено розбирання старого покриття, посилення дорожнього одягу, влаштування покриттів зі щебеню і асфальтобетону, встановлення бортових каменів, оновлення покриттів на зупинках, мощення тротуарів плиткою, влаштування зовнішнього водопроводу та ін. Договір діятиме до грудня 2016 року.

 

«Івано-Франківськавтодор» заснували Андрій Шуневич, Володимир Височанський та Ігор Возний, депутат Надвірнянської міської ради, обраний від «Сильної України» Сергія Тігіпка. Наразі Возний входить до депутатської групи «Рідне місто».

 

Єдиним конкурентом була «Будівельна компанія ТрейдЗахідБуд» Ігора Дем’яніва та Юрія Ткачука.

 

Ximikiv (2)

Ximikiv (3)

Ximikiv (4)

Ximikiv (5)

Ximikiv (7)

Ximikiv (8)

Ximikiv (9)

Ximikiv