news-image: В Івано-Франківську – розпал передвиборної агітації

В центрі міста вишикувались палатки кандидатів у народні депутати. Людям наполегливо роздають агітаційні листівки та газети. Є й такі, що не роздають, а чекають, поки потенційний прихильник партії сам підійде за політичною рекламою, повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо».

Тим не менш, кожен агітатор має стоси листівок, які пропонує іванофранківцям. Беруть не всі, дехто – відмовляється. А хто таки бере – одразу кладе в сумку чи пакет, нерідко й не глянувши, про що пишуть. Хтозна, можливо вдома таки майбутні виборці читатимуть обіцянки та переконання бажаючих представляти їхні інтереси у владі. Та зараз в очі “кидаються” сміттєві урни, вщент заповнені агітками. Нерідко вони й не потрапляють до урн, тож «агітують» прямо під ногами містян, валяючись на асфальті.

Нагадаємо не так давно директор КП «Рекламно-Інформаційний центр» Вікторія Шахоріна в мережі «Фейсбук» зверталась до політичних сил та кандидатів, які йдуть на вибори від Івано-Франківська, не засмічувати своєю агітаційною рекламою місто. Адже, це не тільки вимога влади, такі вчинки не вітаються й самими мешканцями міста.

 

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15