http://www.if.gov.ua/include/img/medium/7f6b3fd7ca6344dc065cb2629f2194bd.jpg

  Таку думку озвучив тимчасово виконувач обов`язків заступника голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк на засіданні координаційної методичної ради з питань правової освіти населення, передає Фіртка з посиланням на прес-службу ІФОДА.

Ігор Пасічняк говорить, що процес люстрації повинен відбуватися виключно у правовому полі. На його думку, потрібно максимально активізувати роз’яснювальну роботу серед населення, щоб донести норми цього закону.

Посадовець каже, що процес очищення влади відбуватиметься  відповідно до чинного законодавства та проходитиме  у кілька етапів. За його словами, є певні категорії державних службовців, які будуть проходити перевірку. «Спочатку перевірку проходитимуть чиновники найвищої категорії, потім середня ланка, а на завершальному етапі – державні службовці найнижчого рівня, – наголосив Ігор Пасічняк. – Тому, у свою чергу, вважаю, що на цій темі не варто робити зайвих спекуляцій, потрібно слідкувати за тим, щоб закон виконувався відповідно до юридичних норм».

Ігор Пасічняк переконаний, що значна кількість державних службовців, які працювали на керівних посадах в органах державної влади за президентства Януковича, повинні  відчувати власну відповідальність за свої дії.

«Думаю, що багато чиновників добровільно, не очікуючи висновків та закінчення процедурних  моментів, будуть писати заяви на звільнення за власним бажанням», – додав Ігор Пасічняк.