В інструктажі взяв участь начальник УМВС України в Івано-Франківській області, полковник міліції Микола Семенишин та  були присутні представники обласної влади.

На майданчику вишикувалися міліцонери – оперуповноважені, патрульні, інспектори ДАІ та громадські активісти, які охоронятимуть порядок у Франківську цієї ночі. За словами самих активістів, це вже не перше їхнє патрулювання. І не завжди їх вистачає до ранку – після опівночі хлопці та дівчата розходяться по домівках.

Для міліціонерів провели інструктаж, розповіли, кого потрібно шукати, кого остерігатись, а на кого звертати особливу увагу. Після команди всі працівники міліції, котрі мають стосунок до автомобілів, розбіглись до автівок, а перед цим пішим маршем пройшли працівники патрульної служби. Супроводжувалося дійство звуками міліцейського оркестру.

Йдучи позаду автомобілів із мигалками, журналіст “Галицього кореспондента” вийшов на вулицю Національної Гвардії. Там уже зупинилися кілька машин, які виїхали з плацу. Працівники міліції добірними матюками коментували сьогоднішню подію. Один із міліціонерів сказав: “Там, б….., хлопці гинуть, а ці тут понти ганяють”.

І дійсно, вечір був цікавим. Але складається враження, що той вислів про “понти” об’єктивно відображає намагання теперішньої влади приховати від суспільства реальну ситуацію в Україні.