news-image: Франківський політолог Тарас Случик: В Україну можливе введення миротворців ООН
Три сотні людей на борту, щонайменше половину з яких становили громадяни ЄС, громадськість союзу просто так не подарує ані брюсельській бюрократії, ані національним урядам. Тож, висловлювати «глибоке занепокоєння» вже більше не вийде. Та чи наважиться Європа визнати російську агресію та прийняти вже давно обіцяні санкції третього рівня? Як діятиме Америка? І чи зупинить ця трагедія агресію Путіна?

Про це кореспондент «Бліц-Інфо» запитував у прикарпатських політиків, громадських діячів, аналітиків та політологів.

На переконання франківського політолога Тараса Случика говорити про можливі прогнози щодо подальшої поведінки Путіна зараз неможливо. Однак, те що санкції проти нього Європа і США таки запровадять немає сумнівів.

«Пройшло зовсім небагато часу, як збили цивільний літак  в якому загинули громадяни іноземних країн, щось прогнозувати зараз неможна. Щодо санкцій, то вони звичайно будуть. Думаю, вже незабаром  побачимо секторальні та галузеві санкції. Можливо навіть миротворців ООН чи військових сусідніх країн Голландії чи Малайзії. І мабуть, побачимо жорсткішу позицію збоку США», – зазначив Тарас Случик.