Фотовиставка “Канікули в Бріансоні”

06-02-2017 10:00

Фортечна галерея “Бастіон”, пров.Фортечний 1, Івано-Франківськ

Фотовиставка Марини Цвєткової. Запрошуємо здійснити прогулянку стежками і вуличками Бріансона. Це сонячне містечко у Верхніх Альпах у Франції на кордоні з Італією. Про це пишуть Версії з посиланням на  nevdoma.

Виставка живопису “Колиска часу”

06-02-2017 10:00

Фортечна галерея “Бастіон”, пров.Фортечний 1, Івано-Франківськ

Виставка живопису Наталі та Романа Юсипчуків

Виставка графіки “Про нас”

06-02-2017 11:00

Галерея “Арт на мур”, провулок Фортечний 1, Івано-Франківськ

Перша персональна виставка графіки Павла Дмитерка під назвою «Про Нас». Спеціально для виставки художник створив серію графічних робіт, об’єднаних єдиною ідеєю: за допомогою художньої форми показати глядачу сутність людини. Експозиція складається з 32 творів, над якими художник працював з початку 2015 року. Ідея виставки «Про Нас» народилась у результаті критичних спостережень автора за притаманними рисами людей, різними системами цінностей, принципами поведінки, емоціями та відчуттями, що характерні для нашого повсякденного життя. Кожна людина має всій індивідуальний набір притаманних їй якостей. Особливу увагу художник звертає на негативні якості людини, авторські інтерпретації яких дають можливість глибше зрозуміти самих себе та наше оточення. Пустослів’я, відчуження, аморальність, плітки, конфлікти, страхи, невизначеність, критика ― це ті речі, які віддзеркалюють нашу недобру сутність. «Про Нас» ― це багатоманітність притаманних людині негативних та позитивних рис, які ми часто не помічаємо, але які вирізняють нас серед інших. Павло Дмитерко, художник: «Своїми роботами я хочу наштовхнути кожного на якусь конкретну думку чи проблематику. Глядач сам повинен обрати близьку йому ситуацію у графіці та задуматись над її психологією. Подивитись на себе збоку, осмислити і вкінці кінців зробити вагомий про себе висновок».

Відкриття виставки творів Опанаса Заливахи

06-02-2017 15:00

Виставковий зал Національної спілки художників України, Незалежності 53, Івано-Франківськ

За участі заслуженого артиста України бандуриста Тараса Компаніченка

Вистава “Ніч перед Різдвом”

06-02-2017 16:00

Театр ім. Івана Франка, Незалежності 42, Івано-Франківськ

Шлях до серця шикарної дівчини лежить через… шикарне, бажано царське, взуття. Класні черевички, тим більше царські, — це завжди актуально. Коваль Вакула, який напередодні Різдва як раз було втратив від кохання рештки здорового глузду, вирішує у будь-який спосіб здобути рідкісні мешти та разом з ними крижане серце своєї Оксани. А, зважаючи на те, що дива у передріздвяну ніч – це нормальне атмосферне явище, а Вакула вже просто дістав усіх своєю шлюбною невгамовністю, йому радо допомагають усі, навіть Чорт. А коли в кінці виявиться, що справа і не в черевичках зовсім, ніхто, втім, про цю катавасію не шкодуватиме, адже ж які були пригоди! Красива казка про шалене кохання. Не поспішайте занурюватись у зимові, безрадісні будні, адже з нами Свято Продовжуєтья!

Ціна: 30 грн

Сахаджа йога та медитація

06-02-2017 18:30

Будинок профспілок, пл.Міцкевича 4, Івано-Франківськ

Сахаджа йога – це yнікальна духовна практика, в основі якої є пробудження внутрішньої енергії, яка дана кожному з нас з народження. Це проста методика, яка дає відчуття внутрішньої радості та щастя, миру та спокою, сприяє гармонійному розвитку та самовдосконаленню особистості. На заняттях волонтери допоможуть вам глибше пізнати та зрозуміти себе, розкрити ваші внутрішні резерви, розкажуть як досягати стану внутрішньої збалансованості. Ви також отримаєте знання про будову тонкого тіла та енергетичні центри (чакри) та як за допомогою простих методів та медитації покращувати свій емоційний та фізичний стан. Будемо раді бачити всіх охочих.

Ціна: безкоштовно