viv19

Річки також порадують своїми бурхливими потоками, каменистими берегами і рибою. Якщо вистачить сміливості скупатися в річці, запам’ятаєте на все життя цю прохолоду.

І не забувайте про тишу. Влітку в Карпатах дуже тихо.

Зібрати гриби і ягоди

Із червня в Карпатах починається сезон збирання ягід і грибів. У червні якраз дозріває полуниця, після якої наливаються кольором малина і суниці. Якщо літо дощове, то в лісах дуже багато грибів. Найцінніші – білі. Влітку вздовж дороги сидять продавчині із ягодами і грибами.

Велосипедні подорожі

Деякі можуть подумати, що у Карпатах влітку нічого робити. Але це не так. Для туристів відчинені двері всіх музеїв, вільні стежки до водоспадів, гір тощо.

У регіоні влітку ви побачите дуже багато велосипедистів, які подорожують горами у пошуках унікальних місць. Вони розбивають намети неподалік доріг, готують на вогні смачні страви. Велосипедні поїздки Карпатами дійсно чудові. У подорож не забудьте лише взяти фотоапарат, адже в горах, здається, можна фотографувати все: і побут селян, і зелені гори, і гірські річки, квіткові галявини і села з висоти.

Якщо ви не маєте власного велосипеда, не засмучуйтесь – тут ви без проблем знайдете місце прокату. Ціни різні і залежать, в тому числі, і від технічного стану і можливостей двоколісного. На кілька годин велосипед можна взяти в оренду за 30 грн або за 150 грн на цілий день.

Походи

Не хочете їздити на велосипеді, відправляйтесь в дорогу пішки. Піші прогулянки Карпатами залишать найкращі враження. Оберіть маршрут, продумайте час, візьміть із собою рюкзак і сміливо йдіть назустріч пригодам. Також не забудьте, як правильно зібрати рюкзак. Десять кілометрів між горами для багатьох здаються кількома кілометрами через свіже повітря.