3_resize

Почути Тягнибока прийшли близько тисячі прикарпатців — приміщення обласної філармонії було вщент заповнене. Його слухали навіть у фойє.

Прихильникам очільник «свободівців» розповів про причини поразки партії на виборах та недосконалість коаліційної угоди.

Зокрема Тягнибок визнав — під час виборів до Верховної Ради фактично усі партії використовували лозунги, які раніше асоціювалися лише з «Свободою».

«Чому нас немає в парламенті? Та бо ми не потрібні, не вигідні. Бо коли треба було гинути на Майдані, по  тисяч людей чергувати, то звичайно, тоді ми були потрібні. Коли наші партнери вчорашні побачили, що „Свобода“ встановила іншу систему координат стосунків в парламенті, тоді ми стали не потрібні. На жаль, ми опинилися в ситуації, коли не зуміли відбити атак, нападів, наших колишніх партнерів, які наймали різні піар-компанії, щоби „топити“ „Свободу“», — сказав Тягнибок.

Тепер у нього є застороги — чи слова ліберальних сил зійдуться з реальними діями у парламенті, коли прийдеться демонструвати своє бажання розбудовувати українську за змістом державу.

Він впевнений — партію свідомо не впустили у парламент, інакше коаліційна угода мала б зовсім інший зміст. Адже там немає згадки про люстрацію і деолігархізацію України, як і про боротьбу з корупцією.

«Програма реформ, яка затверджена коаліційною угодою, в цілому є ліберальною за своїм змістом, не націоналістичною. Це вже мене насторожує. На першому місці стоїть реформа неефективного держуправління та дерегуляція діяльності бізнесу. Про люстрацію там взагалі нічого нема», — каже націоналіст.

Тепер «Свобода», впевнений Тягнибок, буде чи не єдиною силою, яка буде «національною альтернативою», тож партії потрібно укріпляти свої ряди, та залучати нових прихильників.

 

1_resize

2_resize

3_resize

4_resize

5_resize

6_resize

7_resize

8_resize

9_resize

10_resize

11_resize

12_resize

13_resize