«Усі абітурієнти з дипломами «молодшого спеціаліста» можуть продовжити навчання на 3-курсі Університету Короля Данила не тільки за спорідненою, але й за іншою спеціальністю, за їх вибором», – наголошує відповідальний секретар приймальної комісії Івано-Франківського Університету Короля Данила, кандидат юридичних наук Оксана Каленюк.

За її словами, для вступу в магістратуру за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Містобудування» або «Дизайн» абітурієнтам доведеться складати фахові вступні іспити в Університеті.

Вступ до магістратури на спеціальність «Право» буде проводитись у формі єдиного фахового вступного випробування з використанням технологій ЗНО, яке міститиме три блоки тестових завдань: 1) перший блок – тест загальних навчальних правничих компетентностей, що включає тестування таких компетентностей: аналітичне мислення; критичне мислення, логічне мислення; 2) другий блок – тест з шести базових юридичних (правничих) дисциплін, що включає конституційне право, адміністративне право, цивільне право, цивільне процесуальне право, кримінальне право, кримінальне процесуальне право; 3) третій блок – тест з іноземної мови.

Реєстрація вступників, які бажають навчатися в магістратурі за спеціальністю «Право», триватиме у приймальних комісіях з 12 по 25 липня 2017 року. Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка. А з 12 по 17 липня буде здійснюватись прийом документів в магістратуру від вступників на основі ступеня вищої освіти, здобутого за іншою спеціальністю. З 18 по 20 липня такі вступники проходитимуть додаткові вступні випробування в Університеті у формі співбесіди.

Єдине фахове вступне випробування буде проводитися 3 серпня 2017 року у визначених пунктах тестування. Початок тестування о 10.00 год. Допуск учасників до пункту тестування триватиме з 9.15 год. до 9.50 год. за умови пред’явлення екзаменаційного листка та оригіналу документа, що посвідчує особу, серія та номер якого вказані в екзаменаційному листку. Результати єдиного фахового вступного випробування будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників «Кабінет вступника» 15 серпня 2017 року. Доступ до інформаційних сторінок здійснюватиметься за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Детальнішу інформацію щодо вступу на навчання у 2017 році дізнавайтеся на сайті Університету: www.iful.edu.ua.

Телефони Приймальної комісії: (0342)71-56-80, (099)7557575, (068)7557575