Багато містян підтримали ініціативу центру та придбали до свят живих красунь.

Франківчанка Вероніка Томачинська, яка також придбала ялинку в горщику, вирішила продовжити її життя у відкритому ґрунті та ініціювала ідею висадки ялин після різдвяних свят на території міського скверу або парку, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Пропозицію з радістю підтримала керівник «Центру розвитку міста і рекреації» Руслана Василюк.

«Вперше про ялинки у горщиках я прочитала у соцмережі. Ідея мені дуже сподобалась, – зізналася Руслана Василюк. – Згодом у Вероніки виникла ідея облаштувати місце для висадки таких ялинок, таким чином небайдужі мешканці Івано-Франківська долучаться до озеленення рідного міста». Алею ялинок планують висадити на вул. Дорошенка, яка веде до міського парку імені. Т.Шевченка. Якщо бажаючих буде багато, то такі ялинки посадять у сквері «Первоцвіт» або в парку на Молодіжній. Ми беремо на себе підготовку посадки, допомогу у висадці, догляд та інформаційні таблиці», – повідомила керівник «Центру розвитку міста і рекреації».

Також Руслана Василюк повідомила, що після різдвяних свят франківці зможуть свої ялинки в горщиках віддати на зберігання «Зеленому господарству», де забезпечать їм належний догляд.

Крім того, містяни зможуть одразу висловити побажання чи хочуть вони бути при висадці своєї ялинки.