«В університеті продовжується свято вручення дипломів. Наші лікувальники чи не найбільше потрібні суспільству, адже без педіатра, терапевта, гінеколога немає життя, – говорить ректор Микола Рожко. – Цей випуск для мене знаковий, адже саме ці діти були зі мною та нашою командою упродовж шести років. З 2011 року разом з ними ми здобували для університету перемоги, саме вони були свідками якихось, можливо, проблемних моментів. І ми дякуємо їм за довіру, що аж до сьогоднішнього свята ми разом».

До речі, серед цьогорічних випускників є студенти, які були переведені з Луганського та Донецького медичних університетів, інформує прес-служба ІФНМУ.

Запитаємо у випускників, якими запам’ятаються їм роки навчання, про їхні плани, та що думають про реформування медицини:

Микола Островський: «Працювати шість років, щоб отримати диплом з відзнакою, було нелегко. Проте, до навчання як і до будь-якої справи треба ставитись відповідально. Відчуваю величезну приємність, що цей шлях позаду, проте розумію, що попереду ще довша дорога, яку теж треба пройти достойно. Після випускного планую викладати на кафедрі гістології. Ця дисципліна і викладання в цілому мені дуже подобається. Щодо медичної реформи, яка триває, то мені дуже імпонує робота Уляни Супрун та її команди. Вірю, що вони зможуть навести лад в сфері охорони здоров’я».

Юлія Захарук: «Не віриться, що це наш випускний, не можу навіть оговтатись. На разі хочеться думати не про майбутнє, а тільки про випускний».

Під час вручення дипломів прозвучали пісенні дарунки для випускників від студентів молодших курсів, зокрема від Христини Лікар, Тетяни Буркацької, Ірини Кривень, Вікторії Понюк, а медичним гумором повеселили присутніх у залі вихованці театрального університетського гуртка.

Як зазначив ректор, медична сфера поповнюється висококваліфікованими спеціалістами. Тож бажаємо всім знайти себе і свій шлях. Нехай завдяки випускникам ІФНМУ медицина в Україні зміцніє.