Святкування одного із наймолодших державних свят України розпочалося з виступу муніципальної капели бандуристів. Про це пишуть Версії з посиланням на передає “Галку”.

Після першої пісні зі словами привітання виступила директорка департаменту культури Івано-Франківської міськради Надія Загурська.

“Не зважаючи на тернистий, важкий шлях України, не зважаючи на те, що зараз неспокійно і гримлять гармати на Сході, ми повинні не забувати, що ми – українці, а нашу особиснісність визначає Конституція України, яка захищає наші права, наші обов’язки. Конституція України – це є наш паспорт, який дає нам можливість жити, творити і бути особистостями.

І ви знаєте, у нас є один важливий обов’язок – бути щасливими. І коли ми будемо знати і використовувати всі наші права, коли Конституція буде діяти на захист нашого народу, тоді Україна буде цвітучою і такою щасливою, як і ми сьогодні всі”, – сказала Загурська.

Концерт на Вічевому майдані продовжується: лунають народні та авторські пісні українською та про Україну, а також колективи виконують народні танці.