На подію приїхало вище керівництво територіальних управлінь Нацгвардії зі всієї України, а також командири військових частин. Їм наочно показали, як повинні проводитись ротні тактичні навчання із бойовою стрільбою. Про це пишуть Версії з посиланням на ГК.

Подивитись на тренування гвардійців приїхали і школярі зі Старолисецької ЗОШ. Їм показали, як відбувається затримання підозрюваних, обшук автомобіля на блок-посту та затримання водія у разі виявлення в салоні зброї чи вибухівки.

Далі ж на полігоні розгорнулись майже справжні бойові дії: три групи бійців під прикриттям БТР-4 вступили у вогневий контакт з уявним ворогом, обстріляли мішені зі стрілецької зброї, мінометів та гармат бронетранспортерів. Один з бійців отримав умовне поранення, і його швидко винесли побратими, після чого “сили ворога” було знищено шквальним вогнем.

“Відбулось теоретичне заняття, після чого ми перейшли до практики – бойового навчання. Його мета – досягти високих стандартів боєздатності та комунікації між командирами та бійцями. Ми відпрацьовували елементи загальновійськової тактичної підготовки, дії особового складу в населених пунктах та на полі бою”, – розповів генерал-лейтенант Микола Балан, заступник командувача Національної гвардії України.

Пропонуємо нашим читачам поглянути, як це було.