forum_ekon

До слова, у Франківську такий форму пройшов вперше. Зазвичай він відбувається у Львові, та цього року, на прохання місцевих представників, його організатори створили літню мандруючу сесію. Так, наступної п’ятниці він відбудеться у Луцьку, ще через тиждень у Тернополі, далі – у Чернівцях.

«Ми ідемо в Європу і більшість власників компаній розуміють, що євроінтеграція – це виклик перед їхнім бізнесом, що європейські компанії випхають з ринку українські і до цього треба вже нині готуватися, – каже співорганізатор форуму Володимир Глащенков.- Бо як тільки в країні стабілізується ситуація і сюди прийдуть інвестиції, то вікно для змін буде швидким, а часу для компаній буде мало».

На форумі з доповідями виступали представники міжнародних фінансових корпорацій, розповідали про заощадливі технології, введення ефективного бізнесу і т.д.

Як каже Глащенков, у період змін все буде залежати від лідера компанії. Наскільки керівництво усвідомлює, що країна змінилася, суспільство змінилося, монополії не буде, або ти пропонуєш споживачу найкраще, або ти у програші.