Продвинутые инструменты для специалиста по SMM или как сэкономить 300% бюджета на социальные сети

Незалежно від того, що ви продаєте і кому, використання соціальних мереж допоможе вам розвинути свій бізнес та збільшити статки.

Але керувати маркетинговою програмою в соціальних мережах неможливо без сторонніх інструментів. Їх застосування дозволяє досягти заданої мети, як невеликим підприємствам, так і великим багатонаціональним компаніям. Правильно підібраний інструмент допомагає керувати трафіком, взаємодіяти і оцінювати вашу ефективність.

З чого почати?

Але єдиного ідеального для всіх інструменту не існує. У кожного інструменту є свої сильні та слабкі сторони. Як же визначити той, який підійде вам як найкраще? Перш ніж почати пошук відповідних SMM-інструментів, слід визначитися з цілями та пріоритетами. Тоді у вас з’явиться чіткий набір критеріїв для оцінки, наявних варіантів і порівняння їх особливостей.

3 питання, які допоможуть визначити ваші цілі у соціальних мережах.

  1. Чого ви хочете досягти в соціальних мережах? Підвищити впізнаваність бренду? Збільшити приплив трафіку на сайт? Створити потенційних клієнтів або керувати продажами за допомогою власного контенту? Які результати ви сподіваєтеся отримати від часу та зусиль, витрачених на соціальні мережі?

Справа у тому, що кожен SMM-інструмент процвітає в певних речах. Незнання цілей та бажаного результату ускладнює пошук правильного варіанту.

  1. Що змусило вас шукати новий інструмент? Можливо, попередній практичний досвід надихнув вас на пошук альтернатив. Яким був цей досвід? Що вас засмучувало?

Якщо ви хочете отримати кращий інструмент для свого бізнесу або команди маркетологів, визначення основних проблем, які змусили почати пошук нового інструменту, стане ключовим моментом цього процесу. Мета полягає в тому, щоб знайти потрібний продукт, здатний вирішувати ці проблеми.

  1. Який досвід ви хочете отримати від роботи з новим інструментом? Вашій команді доведеться витратити чимало часу на його освоєння та застосування. А ви, як публічна особа бренду, хотіли б переконатися в його ефективності.

Інтуїтивно зрозумілий і простий в експлуатації інструмент допоможе вашим маркетологам заощадити час на непотрібних завданнях і витратити його на створення найкращого контенту!

Основа вибору

Вибрані SMM-інструменти повинні бути корисні для досягнення вищевказаних цілей. Тому, як тільки ви зрозумієте, що вам потрібно від соціальних мереж та SMM-продукту, у вас з’являться надійні критерії для оцінки, порівняння та вибору ідеального варіанту.

Це дуже складне рішення, Вам доведеться подумати про кількість людей, які будуть керувати вашими соціальними каналами, визначити обов’язкові функції SMM-інструменту і обгрунтувати бюджет. Знайти варіанти, які допоможуть заощадити час, підвищити ефективність і продуктивність можливо за посиланням: https://geniusmarketing.me/lab/60-poleznyx-smm-instrumentov-dlya-marketologa-i-sobstvennika-biznesa/