КОГА хочет заставить подрядчиков заплатить за некачественный ремонт дорог

  • 51 млн грн. – на дорогу Р-62 Криворівня-Чернівці (Верхній Ясенів – Устеріки);
  • 59 млн грн. – на дорогу Т-09-09 Снятин – Косів – Кути (основна сума на ділянку Косів-Кути);
  • 50 млн грн. – на дорогу Р-62 Криворівня-Чернівці (Ст Кути- Тюдів);
  • 36 млн грн. – на дорогу Яблунів –Делятин.

«Завершено встановлення верхнього шару від Буковецького перевалу. Так, що дорога Косів-Верховина до Полонинського літа готова! Впевнений, що вже скоро Гуцульщина й Покуття будуть лідерами з розвитку туризму в Україні», – зазначив Юрій Соловей.

Раніше народний депутат України Юрій Соловей добився виділення 50 млн. грн.  для поточного ремонту в нижньому шарі дороги р-24 в частині Косівщини та Верховинщини, яка до цього роками перебувала в практично непроїзному стані, – пишуть Версії.

У 2015 році за ці кошти були поточно відремонтовані ділянки автошляху р-24 на Кривопільському перевалі та від Косова до Стопчатова. У 2016 році розпочатий ремонт автошляху від Косова до Верховини. Крім того, в результаті неодноразових депутатських запитів до уряду народного депутата Юрія Солов’я Верховинський район отримає 44 мільйони гривень з Державного бюджету на ремонт доріг у районі і в цьому році. Цих 44 мільйони гривень буде спрямовано на ремонт ділянки в районі Кривопілля, а також на місто Верховина. Таким чином до завершення підходить ремонт дороги Косів-Верховина.

Як відбувається ремонт дороги Р-24, дізнавались журналісти Галичини: