prykordonna_stina

Прикарпатці підтримують ініціативу Коломойського. Зокрема про це заявила громадська організація “Прикарпатська Студентська спілка”. На їх думку, таке рішення могло б убезпечити Україну від несанкціонованого проникнення.

Нагадаємо, «Цензор.НЕТ» з посиланням на прес-службу Дніпропетровської ОДА повідомив, що таку лінію повинна побудувати і Україна, щоб захистити себе від Путіна. Стіна на кордоні Ізраїлю дозволяє ефективно відбивати атаки терористів.

Відтак, інженерний проект та техніко-економічне обгрунтування Дніпропетровська облдержадміністрація вже передала на затвердження в адміністрацію Президента.

Проект, переданий для ознайомлення передбачає установку протягом 5-6 місяців суцільного металевого паркану з високоміцної сталі та колючим дротом.

Загородження буде прикриватися мотоманевренними групами українських військ, прикордонниками та Нацгвардією. При наявності таких капітальних споруд, збройні сили України зможуть ефективно відсікти терористів від їхніх російських баз, і зупинити приплив найманців, зброї та боєприпасів через кордон.

Вартість установки 1920 кілометрової металевої огорожі державного кордону складе близько 50 мільйонів євро. Загальна вартість інженерних робіт по створенню такого загородження складе не більше 100 мільйонів євро. Всі роботи будуть здійснені силами українських підприємств. Значну частину інженерних робіт по створенню такого загородження вже зараз готовий профінансувати благодійний фонд «Дніпро-1».

“При наявності державної підтримки та прийнятті рішення президентом України Петром Порошенко, фонд «Дніпро-1» готовий виконати весь обсяг зазначених та побудувати укріплену лінію державного кордону на території трьох областей протягом 5-6 місяців. Для реалізації проекту необхідно його затвердження Верховним Головнокомандувачем”, – зазначається у повідомленні.