Тролей у Буковелі найдовший в Україні. І 24 червня будемо фіксувати цей Рекорд! Навіть Олександр Усик вже встиг випробувати. Приєднуйтесь до фіксації рекорду”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Олександр Усик продовжує підтримує спортивну форму та тренується в таборі у Буковелі.  Про це пишуть Версії з посиланням на  Drive Zone

Завтра 24 червня, в Буковелі відбудеться Рекордний Тролей-Фест. Під час Рекордного “Тролей-Фесту” буде зареєстровано одразу кілька сенсаційних рекордів, інформують організатори.

Зокрема планують зареєструвати унікальні досягнення українців, які викликають здивування та захоплення: найстаріший в Україні гравець у великий теніс, якому виповнилося 93 роки; найтриваліше грудне годування, яке тривало ледве не до шкільного віку дитини, максимальна довжина жіночих ніг та інші дивовижні рекорди.

Також експерти оголосять рекордом найдовший тролей в Україні, який діє на схилах “Буковелю” та зареєструють максимальну швидкість спуску на ньому. Для усіх учасників “Тролей-Фесту” вхід на тролей буде вільним. Увечері на всіх учасників чекає святкова гала-вечеря.