Як розповів Іван Брензович, начальник управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Івано-Франківській області, у червні цього року працівники УДСБЕЗ та слідчого управління УМВС розпочали кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.199 Кримінального кодексу України.

Було встановлено, що двоє мешканців Івано-Франківська з метою незаконного збагачення налагодили протиправну діяльність нелегальних цехів із продукування та зберігання підроблених алкогольних напоїв із наклеєними підробленими марками акцизного збору в Івано-Франківську та Тисменицькому районі. Відтак напередодні співробітники підрозділу на підставі отриманих суддівських ухвал провели 11 обшуків цих «гуралень».

В результаті було вилучено 50 ящиків розфасованої та готової до реалізації алкогольної продукції з наклеєними марками акцизного збору та етикетками відомої торгової марки, понад 2000 літрів спирту, 2800 підроблених марок акцизного збору, понад 10000 етикеток відомої торгової марки, 4800 ковпачків, понад 5000 одиниць скляної тари, підготовленої до розливу продукції, 2 автоматизовані лінії з виробництва та розливу фальсифікату та 5 ключів для закорковування пляшок. Крім того, міліціонери вилучили понад 350 тис.грн, 9600 доларів США та 2 газових пістолети.

Наразі проводяться допити свідків, судові експертизи, огляди вилучених речей та грошей.