kalynova sloboda

Івано-франківцям уже припали до вподоби і зручні умови придбання квартир, і креативна реклама – унікальні зйомки квадрокоптером (http://old.kalina.if.ua/etapy/26-2014-06-01-02-42-57) та 3D-тури містечком «Калинова слобода» (http://www.fotosfera.if.ua/wp-content/pano/kalina/). От і цього разу компанія «Ярковиця» відмовились від стандартних 30-секундних рекламних роликів, а відзняли цілий короткометражний фільм!

Одну із головних ролей у ньому виконав відомий стронгмен, автор багатьох рекордів України Назар Павлів. Ще більшим сюрпризом для глядачів стане його екранна партнерка, ім’я котрої зберігалось у секреті аж до прем’єрного показу.

Сюжетною лінією фільму стала історія зустрічі двох подружніх пар, котрі завітали одна до другої в нову квартиру у містечку «Калинова слобода». Гості були настільки вражені затишком та інфраструктурою  містечка, яке практично потопає в зелені, що одразу вирішили і собі придбати помешкання у «Калиновій слободі». До того ж, нещодавно розпочалось будівництво другої черги містечка, так що комфортного житла вистачить на всіх!