Результат пошуку зображень за запитом "юрій Тимошенко"

 

Ситуацію у соцмережі Фейсбук прокоментував народний обранець Юрій Тимошенко:

“Яке огидне словоблудство, назвати московську церкву – українською. Яка неймовірно цинічна наруга над усіма нами – Українцями, облаштувати центр «Руского мира» в Коломиї, в храмі, збудованому нашими предками в найсвятішому місці для всіх нас, в притул з могилами 76 українських Січових Стрільців та вояків Української Галицької Армії, у підніжжі стрілецької могили, спорудженої нашими предками на честь всіх українських вояків різних формацій, що загинули і поховані невідомо де в боротьбі за Україну, проти диявольської червоної москви.

Яка нікчемна і підла зрада для всіх тих, хто вважає себе українцем, молитися за «здравіє» найбільших україножерів в світі та вбивць наших братів і сестер в сучасній українсько-російській війні за нашу незалежність, прикриваючись дешевими «відмазками» про якусь неканонічність.
Нікчемні юди, та беріть тоді вже зброю і ставайте відверто на бік росії і вбивайте нас лишень за те, що ми на ваш погляд якісь неканонічні.

Розумію і поважаю право всіх росіян, що проживають поміж нас в Коломиї, мати свою церкву і молитися в ній. Але – РОСІЯН!!! Який же пекельний сором за тих українців, які маючи в нашій Коломиї так багато українських храмів, в тому числі і православних, включно з нашим істинно українським православним владикою Юліаном, ходять саме в московську церкву найлютішого ворога України – Гундяєва Кирила та митрополита Онуфрія, людини без честі і совісті, який у Верховній Раді під час урочистого засідання, залишився сидіти, коли весь зал встав під час зачитування імен українських героїв-вояків”, – написав він у Фейсбуці.