Незважаючи на встановлені НКРЕКП показники тарифів вартість наданих послуг з централізованого опалення і гарячого водопостачання буде у значній мірі залежати від температури навколишнього середовища. Про це повідомив заступник директора з розрахунків і реалізації теплової енергії ДМП «ІФ Теплокомуненерго» Ігор Угриновський, – пише Галичина.

“Чим теплішою буде зима, тим меншими будуть витрати енергоносіїв, тим менш обтяжливі суми побачать мешканці міста у своїх платіжках”, – йдеться у повідомленні.

Відповідно до постанови №1171 від 31.03.2015р. Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг» для ДМП «ІФТКЕ» встановлені наступні двоставкові тарифи на послугу з централізованого опалення:

 а)     умовно-змінна частина тарифу (плата за тепло, що нараховується упродовж опалювального сезону) -499,35грн/Гкал (з ПДВ);
 б) умовно-постійна частина двоставкового тарифу (абонентська плата, що нараховується щомісячно упродовж року) – 1,80 грн/м2 загальної площі.
 Зазначені тарифи діють з 01.06.2015р.
 гідно вказаних тарифів вартість абонентської плати для мешканців міста не змінилася, натомість вартість опалення в опалювальний сезон зросла з 231,19 грн/Гкал, що діяла до 01.06.2015р до 499,35 грн/Гкал з початку опалювального сезону 2015р.

Вартість гарячої води також зросла з 25,41 до 39,88 грн/м3 – за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання та з 23,64 до 36,91 грн/м3 за відсутності рушникосушильників чи підключення їх до системи центрального опалення.

Отже, тих споживачів ДМП «ІФТКЕ», в кого сукупні доходи дозволяють оформити субсидію, просимо звертатися до відповідних соціальних служб.