Виставка живопису “Трьохангельська”

14-02-2017 10:00

Фортечна галерея “Бастіон”, пров.Фортечний 1, Івано-Франківськ

Виставка живорису Тетяни Телюк. Про це пишуть Версії з посиланням на  nevdoma.com

Виставка творчих робіт студії “Крилаті мрії”

14-02-2017 10:00

Фортечна галерея “Бастіон”, пров.Фортечний 1, Івано-Франківськ

Виставка дитячих робіт студії „Крилаті мрії” – це початок творчих відкриттів дитячого мистецтва, адже кожна маленька робота намальована дитиною несе у собі тепло, ніжність та щирі емоції. Основа картини це дитячий погляд, тому, що кожен колір на витворі передає внутрішній стан дитини. На картинах вони, як ніхто, яскраво передають свої емоції, переживання, настрій та почуття. В них народжується свій власний стиль, індивідуальне бачення робіт. Жоден професійний художник не зможе повторити шедевр, створений дитячими ручками, адже емоції, які передає картина властиві тільки дітям! Учні студії працюють гуашевими фарбами. Цей матеріал дозволяє їм оволодіти технікою перекриття, дозволяє створити правильний підбір кольору, підібрати свій унікальний і неповторний мазок. У студії ми допомагаємо, пояснюємо як творити і вдосконалювати свої твори з власним баченням. Погодьтеся, їхні роботи – це хоч і маленький, але вже витвір мистецтва. Давайте разом підтримувати дитячі задуми і показувати їм правильну дорогу у цей широкий і надзвичайно цікавий світ мистецтва.

Виставка живопису “Колиска часу”

14-02-2017 10:00

Фортечна галерея “Бастіон”, пров.Фортечний 1, Івано-Франківськ

Виставка живопису Наталі та Романа Юсипчуків

Виставка графіки “Про нас”

14-02-2017 11:00

Галерея “Арт на мур”, провулок Фортечний 1, Івано-Франківськ

Перша персональна виставка графіки Павла Дмитерка під назвою «Про Нас». Спеціально для виставки художник створив серію графічних робіт, об’єднаних єдиною ідеєю: за допомогою художньої форми показати глядачу сутність людини. Експозиція складається з 32 творів, над якими художник працював з початку 2015 року. Ідея виставки «Про Нас» народилась у результаті критичних спостережень автора за притаманними рисами людей, різними системами цінностей, принципами поведінки, емоціями та відчуттями, що характерні для нашого повсякденного життя. Кожна людина має всій індивідуальний набір притаманних їй якостей. Особливу увагу художник звертає на негативні якості людини, авторські інтерпретації яких дають можливість глибше зрозуміти самих себе та наше оточення. Пустослів’я, відчуження, аморальність, плітки, конфлікти, страхи, невизначеність, критика ― це ті речі, які віддзеркалюють нашу недобру сутність. «Про Нас» ― це багатоманітність притаманних людині негативних та позитивних рис, які ми часто не помічаємо, але які вирізняють нас серед інших. Павло Дмитерко, художник: «Своїми роботами я хочу наштовхнути кожного на якусь конкретну думку чи проблематику. Глядач сам повинен обрати близьку йому ситуацію у графіці та задуматись над її психологією. Подивитись на себе збоку, осмислити і вкінці кінців зробити вагомий про себе висновок».

Write On! Seminar IV – Grammar

14-02-2017 17:00

Ресурсно-інформаційний центр “Вікно в Америку”, Незалежності 46, Івано-Франківськ

Tommorow at Window on America we will be having our final Write On! seminar before the contest next week. This week we will focus on the basics of grammar in creative writing and also conduct a writing workshop for people to learn the art of constructive criticism. We hope to see you there!

Перегляд фільму “Кохання не за розміром”

14-02-2017 18:00

Шоурум-простір “ALOE by PiBo”, Незалежності 29, Івано-Франківськ

Проведи День всіх закоханих в компанії з коханими та A.L.O.E. by PiBo. Запрошуємо на перегляд французької романтичної комедії “Кохання не за розміром”. Реєстрація за телефоном: 066 109 25 59 Кількість місць обмежена.

Anti Valentine’s Day!

14-02-2017 18:00

Bierkeller, Незалежності 16, Івано-Франківськ

Не маєш пари на День Святого Валентина? Нам все рівно! Пиво та коктейлі! Ось лозунг нашого свята. Коли навколо аромат любові,ми пропонуємо дихати ароматом хмільного солоду потягуючи пінту пива в компанії хороших друзів.Насолоджуватись драйвовою музикою та співати разом з нами. Закинути дротик прямо в ціль чи можливо в фото своєї колишньої 😉 Приходь,буде круто!

Вистава “Дуже проста історія”

14-02-2017 18:00

Театр ім. Івана Франка, Незалежності 42, Івано-Франківськ

Ех, люди! Завжди вони все ускладнюють. Ну, що може бути простіше ніж — життя! Живі повинні радіти, що вони живі, закохані — кохатись, а діти повинні народжуватись, і аж ніяк не навпаки. Це так само природньо як… свиня з крилами! Дарина дізнається про свою незаплановану вагітність від сина найбільшого на селі п’яниці, втім дуже коханого нею, добропорядного Олексія. Батьки, звичайно, проти, і майбутня дитина визнана на сімейній нараді зайвим членом суспільства, але ж ніхто не спитав думки…вагітної корови…наприклад. Поспішайте жити, поспішайте сміятись і плакати! Найсильніші емоції в найпростішій історії!

Концерт для закоханих

14-02-2017 18:30

Обласна Філармонія, Л. Курбаса 3, Івано-Франківськ

У програмі твори Т.Альбіноні, Г.Ф.Генделя, Ж.Масне, Дж.Томаса, Б.Андреса, Ж.Ібера та ін.

Вечірка “Love&Chocolate”

14-02-2017 19:00

Ресторан “Надія”, Незалежності 40, Івано-Франківськ

Романтична атмосфера, вишукане меню, шоу для закоханих і для тих, хто в пошуку… Гостей чекає безліч сюрпризів: – подарункові сертифікати на 1000, 500, 250 грн від ювелірного дому “Zarina”; – романтична ніч в номері “люкс” готелю “Надія”; – три запрошення на 2-х у кінотеатр “Космос”; – фотосесія у подарунок від фотографa Василя Богдановича; – солодкі подарунки від “Manhattan”; – фотозвіт від інформ-партнера журналу “LIKE”. Деталі за тел.: 050 434 09 87

Вистава “Інша”

14-02-2017 19:00

Академічний обласний театр ляльок ім. М. Підгірянки, Незалежності 10А, Івано-Франківськ

За мотивами п’єси Ніла Лабута

Вечірка “Saint Valentine day”

14-02-2017 21:00

Нічний клуб “Black and White”, Грушевського 22А, Івано-Франківськ

Концерт гурту “Lucky Day”

14-02-2017 21:00

Panorama Pub, Північний бульвар 2А, Івано-Франківськ

Вечірка “День закоханих”

14-02-2017 22:00

Нічний клуб “Plaza”, Північний бульвар 2А, Івано-Франківськ

Вечірка “День Святого Валентина”

14-02-2017 22:00

Нічний клуб “el Dorado”, Івасюка 60, Івано-Франківськ

Вечірка “St Valentine’s Day”

14-02-2017 22:00

Pasage GARTENBERG, Незалежності 3, Івано-Франківськ