sesia bilyi dim
Так звану більшість у міській раді міста сформують споконвічні непримиримі опоненти – ВО «Свобода» та «Батьківщина». Ситуативну підтримку їм складатиме УКРОП. Місце одного заступника міського голови віддадуть представнику «Батьківщини», решта місць посядуть представники «Свободи».  Зокрема «десантник» з Тернополя, колишній голова Тернопільської обласної ради, Олексій Кайда стане заступником мера Івано-Франківська з питань будівництва, архітектури та земельних питань.
Також більшість голів комісій будуть представниками «Свободи».

Таким чином провладна партія БПП «Солідарність» відсторонена від влади в Івано-Франківську і, фактично, загнана в опозицію разом з тими хто не підтримує монополію «Свободи» на владу – «Самопоміччю» та УНП.
Хоча, якщо подивитися на кількість мандатів, то отримаємо наступне: Свобода – 14, Батьківщина – 4. Опоненти:  БПП – 9, Самопоміч – 6, УНП – 3. Тобто, виходить рівна кількість мандатів. Отже , УКРОП зі своїми  6-ма мандатами в даній ситуації став на бік «Свободи».

Хоча виглядає дивним, що «Батьківщина» з 4 мандатами отримала посади, а БПП з 9-ма, чи «Самопоміч» з 6-ма – ні. Наявна узурпація влади в місті однією політичною силою.